Pliki cookie możesz zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia prywatności swojej przeglądarki internetowej.

Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Historia, misja, wizja

Pomysłodawcą oraz jednym z założycieli Firmy jest pan Peter Tesarik, Prezes Zarządu Spółki, doświadczony konsultant, ekspert w zakresie rozwoju międzynarodowych inicjatyw businessowych, wieloletni członek ścisłego zarządu m.in takich korporacji jak IBM.

Celem Firmy PMJ Advisors jest popularyzacja najlepszych praktyk opartych o istniejące w obu krajach rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa IT, na co składa się sprzedaż wybranych rozwiązań za pośrednictwem firm Partnerskich, obsługa i wsparcie serwisowe drugiego poziomu w odniesieniu do oferowanych rozwiązań oraz przedmiotowe szkolenia, tak dla Partnerów, jak również dla Klientów Końcowych.

Firma PMJ Advisors pełni rolę centrum dystrybucyjnego takich rozwiązań wykorzystując szeroką sieć Partnerów Handlowych zarówno w Polsce, jak również w Austrii.

Tym co zdecydowanie nas wyróżnia to:

  • unikalność – bardzo specjalistyczny zakres oferty,
  • dojrzałość - wynikająca z doświadczeń i praktyk zdobytych na rynkach zagranicznych w tym przede wszystkim na rynku austiackim,
  • innowacyjność rynkowa tutaj rozumiana jako ofeta adresująca kwestie dopiero pojawiających się w Polsce, ale i gwałtownie rosnących zagrożeń dla bezpieczeństwa w obszarach IoT
  • bardzo krótki czas wdrożenia ale przede wszystkim krótki czas zwrotu na inwestycji pozwalający odnotować wymierne korzyście w Przedsiebiorstwie natychmiast po zakończeniu wdrożenia.
PMJ Advisors sp. z o.o. została zarejestrowana w roku 2017, jako zwieńczenie projektu polsko-austriackiego joint venture zainicjowanego na początku roku 2016. Projekt zakładał stworzenie platformy do współpracy pomiędzy polskimi oraz austriackimi firmami informatycznymi, w szczególności, twórcami specjalistycznego oprogramowania w obszarach szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT.

Oferta nasza obejmuje dwie podstawowe grupy rozwiązań: